פתרונות אריזה שלא הכרתם

עוברים דירה או מתכוונים לשלוח מטען הדורש טיפול עדין? הכירו את פתרונות האריזה של פליינג קרגו. לפליינג קרגו מחלקת אריזה המורכבת מנגרים, מסגרים ומהנדסים אשר ילמדו את הצרכים המיוחדים של המשלוח שלכם, יתכננו עבורו אריזה מיוחדת שתעטוף ותשמור עליו בזמן ההובלה. פליינג קרגו תרכיב, תוביל ותפרק אותו עם הגיעו ליעד לשביעות רצונם המלאה.

 

פתרונות אריזה מחוץ לקופסא

חברת פליינג קרגו בעלת נסיון של עשרות שנים בשילוח משלוחים לכל נקודה בעולם. לחברה מחלקת אריזה מיוחדת אשר פועלת בתיאום מלא עם מחלקות הלוגיסטיקה על מנת לוודא שהמשלוח שלכם יגיע ליעדו בשלום. באמצעות פתרונות אריזה מתקדמים תוכלו לשלוח כל דבר בארץ או בחו"ל כגון מכונות כבדות, ציוד רגיש, מוצרים שבירים ועדינים ועוד.

מחלקת האריזה תשב איתכם ותתכנן ביחד איתכם מה הדרך הטובה ביותר להגן על המשלוח שלכם. כשהאריזה תהיה מוכנה היא תגיע אל ביתכם, בית העסק או המפעל, וכשהמוצר יגיע ליעדו תדאג החברה לפרק בבטחה את האריזה לנוחות הלקוח או הנמען.

 

מחלקת האריזה של פליינג קרגו

מחלקת האריזה של flying-cargo מורכבת ממהנדסים, נגרים ומסגרים מומחים לאריזות ובעלי נסיון רב בשילוח מכונות ופסי ייצור, ציוד רגיש, מטענים יקרי ערך ושבירים ועוד. באמצעות שימוש בחומרי גלם איכותיים כגון עץ, קרטון, ספוגים וריפודים ומתכת, נוכל לבנות עבורכם את האריזה המושלמת עבור המוצר שלכם.

 

פתרונות אריזה מתקדמים

להלן מספר סוגי אריזות שהינן הנפוצות ביותר. בשיחת התיאום עם פליינג קרגו יוצעו לכם המארזים השונים אשר ייבנו לבקשתכם על פי המידות המדוייקות המתאימות למוצר שלכם:

 

  1. ארגזי ייצוא – ארגזים אלו נבנים במיוחד כדי להתאים למוצר שלכם אך גם בתיאום מלא עם מחלקת הלוגיסטיקה. באופן זה המוצר שלכם יישלח בארץ או בחו"ל תוך התחשבות מירבית במסלול שהוא עתיד לעשות, ואתגרי הדרך.

 

  1. ארגזי טלטול – ארגזים אלו נבנים במיוחד כדי לעבור דרך קשה. ים סוער, כביש משובש, תנאי דרך קשים, כל אלו מצריכים חשיבה מיוחדת כדי לדאוג שהמוצר שלכם יגיע בשלום.

 

  1. ארגזי עץ – מתאימים בדרך כלל לשינוע יבשתי, לרוב בתוך גבולות הארץ. ארגז העץ שומר מכל משמר על המוצרים שבתוכו מפני רטיבות, לכלוך וחיכוך עם ארגזים אחרים.

 

  1. ארגזי ריפאונד ( W/A ) – הקרם דה לה קרם של עיצוב הארגזים. למטענים יוצאי דופן בעלי צורך מיוחד ייבנה ארגז המשלב קרטון, עץ, מתכת, ריפודים וספוגים כדי לוודא שהמטען יקר הערך שלכם יגיע ליעדו בשלום.

 

לסיכום

חברת פליינג קרגו הינה החברה המובילה בישראל למשלוחים בארץ ולחו"ל כולל העתקת מכונות ופסי ייצור, ציוד רגיש ועוד. מחלקת האריזה בעלת נסיון רב בייצור ארגזים שיגנו וישמרו מכל משמר על המטען יקר הערך שלכם תוך התחשבות מקסימלית בתנאי הדרך והמסע שהוא צפוי לעבור.

אריזה

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
ארגזים
כך תכינו את יום המעבר

החלטתם לעבור דירה? אתם מתרגשים כי מדובר על דירה הרבה יותר גדולה ומפנקת לעומת הדירה שבה אתם גרים היום? אם כך, ברור מדוע תרצו לדאוג

קרא עוד »