מסיבת יום הולדת בכתה – מה מביאים?

הילד שלכם חוגג יום הולדת בקרוב ואתם בטח שואלים את עצמכם מה לעשות לו השנה. אנחנו אוהבים לשמח את הילדים שלנו ולראות אותם נהנים ומתרגשים. ביום ההולדת של הילדים שלנו זאת ההזדמנות הכי טובה כדי להפוך את היום הזה למיוחד. אז אם אתם מארגנים לילד שלכם יום הולדת בכיתה, תצטרכו לחשוב עם עצמכם – מה מביאים? אנחנו כאן כדי לעזור לכם בזה!

 

אבקת פיות

יום הולדת לבנות עם אבקת פיות היא אופציה מדהימה עבורכם במידה וזה יום ההולדת של הילדה שלכם. אבקת פיות מפיקה, יוצרת ומפעילה ימי הולדת לבנות. היא מארגנת ימי הולדת קסומים ומיוחדים אשר מותאמים לילדות שלכם לפי מה שהן אוהבות ולפי הגיל שלהן. כך בעצם אתם כהורים יכולים להיות רגועים יותר – מתוך ידיעה שהילדה שלכם תחווה את יום ההולדת הכי טוב שהיא חוותה בחיים!

יום הולדת לבנות

 

עוגה

איך אפשר להגיע לכיתה ללא עוגה? עוגה מסמלת יום הולדת ואין יותר מרגש מלהביא עוגה טעימה לכל החברים של הכיתה! אם אתם לא אוהבים לאפות, תוכלו למצוא עוגות שוות וטעימות בקונדיטוריות. אם אתם כן אוהבים לאפות, תקחו את הזמן בשביל זה. לפני שאתם הולכים לקנות עוגה או לפני שאתם מתחילים להכין אותה – תבדקו עם המורה של הילד שלכם האם יש רגישויות בכיתה וכך תוכלו לשמח לא רק את הילד שלכם אלא גם את הילדים האחרים!

 

להכין שקית לכל ילד

עוד רעיון חמוד ליום ההולדת של הילד שלכם הוא להכין שקיות לילדי הכיתה. בכל שקית תוכלו לשים כמה עוגיות כמו לדוגמא עוגיית שוקולד צ'יפס ולשים את שם הילד או הילדה על השקית. כך כל אחד ירגיש שהוא קיבל מתנה וכך תלמדו את הילד שלכם על נתינה. למרות שזה היום שלו, הוא יכול עדיין לתת יחס ואהבה לילדים אחרים!

 

משחקי קופסא

עוד רעיון נחמד הוא להביא משחקי קופסא. תבדקו עם המורה כי זה אכן בסדר ואם יש לכם אישור – תביאו משחקי קופסא לילדים כדי שהם ישחקו אחד עם השנייה וכך יוכלו להנות מזמן איכות ביחד! תוכלו להביא משחקי קופסא כמו לדוגמא חתלתול, פלונטר, מפלצות ועוד… הכל תלוי מה הגיל של הילד שלכם.

להביא עוגה טעימה

 

הפעלה ליום ההולדת

דבר נוסף ששווה לחשוב עליו הוא – להכין פעילות ליום ההולדת של הילד שלכם. זה יכול להיות פעילות כמו לדוגמא חבילה עוברת, כיסאות מוזיקליים, המלך אמר, ים יבשה, פרה עיוורת ועוד. מה שטוב עם פעילויות כמו אלו הוא שאתם לא צריכים לארגן הרבה. חשוב לזכור שילדים הם טהורים. הם נהנים מכל דבר. כל עוד יש להם עם מי לשחק הם ישמחו! כך בעצם תוכלו לשמח את כל ילדי הכיתה וגם את הילד שלכם. אין יותר מרגש מלראות את הילד שלנו מוקף בחברים ביום ההולדת שלו!

 

לסיכום

לארגן יום הולדת לילד שלכם יכול להיות טיפה מאתגר ומסובך. אנחנו רוצים שהילדים שלנו ייהנו ויקבלו אהבה. רוצים שהם יחוו יום מיוחד. יום שכולו טוב! כאשר מגיע יום ההולדת אנחנו צריכים לחשוב מה לעשות כדי שהם יוכלו לחגוג בבית הספר עם חברי הכיתה. לדבר עם אבקת פיות, להביא עוגה, להכין שקית לכל ילד, להביא משחקי קופסא ולהכין פעילויות יכולים להיות רעיונות טובים. אתם מכירים את הילד שלכם הכי טוב ויודעים מה היה משמח אותו. ואם אתם לא יודעים, תמיד אפשר לשאול אותו – הוא בטח ישמח להגיד לכם מה הוא רוצה ליום ההולדת שלו!

הפעלה ליום הולדת

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
קוסם
מופע קוסמות בירושלים

ירושלים עיר שונה ומיוחדת אולם, יש דבר אחד לפחות בו היא כמו כל עיר אחרת, גם בירושלים חיים קוסמים, מתקיימים מופעי קסמים וישנם אירועים שונים

קרא עוד »
מסיבה
שש המלצות ליום הולדת לילדים

הורים המעוניינים לארגן מסיבת יום הולדת לילד, נתקלים לא אחת בקשיים כאשר הם מחפשים רעיונות שיכולים לסייע להם ביצירת המסיבה המושלמת. בשורות להלן, נביא שישה

קרא עוד »