מה זה מיינדפולנס?

בשנים האחרונות אנו עדים להתעניינות רבה בכל הנוגע לשיטות פסיכולוגיות שמאפשרות לנו להכיר את עצמנו מקרוב. גילוי זה גרם לנו להבין כי אנו רוצים להכיר את התחום באופן מעמיק עוד יותר. לכן, יצאנו להכיר כל מיני שיטות פסיכולוגיות נפוצות וחזרנו עם סדרת מדריכים מקיפה בנושא. מדריך זה הינו הראשון בסדרה והפעם, יצאנו להכיר את המיינדפולנס. הישארו אתנו ונגלה יחד במה מדובר.

 

מיינדופלנס או קשיבות – מה זה בכלל?

יכול להיות ששמעתם לא פעם על אנשים שמציינים כי הם מתנהלים בעקבות שיטת מיינדפולנס שקרויה גם "קשיבות". מדובר בעצם בשיטה פסיכולוגית שמאפשרת לכל אחד להתמקד בהווה שלו באופן שנחשב למקבל. הרי רבים מאתנו חווים לעיתים את ההווה כמרחב שיפוטי וביקורתי. מדובר במצב שעשוי להעכיר את שגרת היום יום ולהקשות על התפקוד שלנו בכל מיני מרחבים.

מיינדופלנס או קשיבות – מה זה בכלל

המטרה של שיטת מיינדפולנס

המטרה העיקרית של שיטה זו היא להביא בסופו של דבר לחיים שלווים, רגועים וטובים. כאלה שכל אחד רוצה לחוות אותם (אך לא תמיד יודע איך להגיע אל התוצאה). מי שמיישמים את השיטה יכולים ליהנות מהפחתה משמעותית בחרדות ובמחשבות קשות שעשויות לעלות בסיטואציות שונות.

שכן, השיטה מאפשרת לכוון את תשומת הלב אל הרגע הנוכחי. דבר שמאפשר להגביר את הפתיחות לקליטת מידע חיוני חדש ולהרחבה של המודעות העצמית. אם אתם מתגוררים במרכז הארץ, כדאי שתקראו את הפסקה הבאה ותגלו מידע על מיינדפולנס בתל אביב  והסביבה.

המטרה של שיטת מיינדפולנס

אפשר ללמוד את התחום

אתם לא צריכים להיות בעלי תכונות מיוחדות כדי ללמוד את המיינדפולנס. בירור שערכנו בנושא העלה כי כל אחד יכול לקחת חלק בתרגול שכזה. כדי שזה יקרה, צריך ללמוד את השיטה במכללה מוכרת שיש בה מרצים שמכירים את התחום באופן מעמיק. ההמלצה שלנו היא לערוך בירור מעמיק טרם בחירת מקום הלימוד, כדי שתוכלו להיות בטוחים ב – 100% שמדובר במקום שיעניק לכם את הכלים הדרושים שישנו את חייכם מקצה לקצה.

 

הדרך הטובה ביותר למצוא מקום מומלץ ללימודי מיינדפולנס

כאמור, אנו נעלה בכל פעם מדריך שיציג שיטות פסיכולוגיות שונות. ראוי לציין כי בכל מדריך נציין בפניכם את הדרך הטובה ביותר להגיע אל המקום ללמוד אותן. שכן, אנו משערים שהקוראים שלנו רוצים להכיר את התחומים עליהם הם קוראים. שוחחנו עם מי שלמדו את התחום וכיום לצדו והבנו שהדרך הטובה ביותר היא לערוך בירור ברחבי הרשת. הנה כמה פלטפורמות שיספקו לכם מידע חיוני ואמין אודות המכללות המומלצות בתחום המיינדפולנס:

  • קבוצות פייסבוק שעוסקות בתרגול מיינדפולנס
  • פורומים שעוסקים בתחום הפסיכולוגיה
  • לשונית הביקורות של גוגל

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם באופן מעמיק את שיטת המיינדפולנס שתאפשר לכם לחיות באופן מכוון עם מודעות להווה. נאחל לכם בהזדמנות זו שתכירו בשיטה מקרוב ותוכלו ליהנות מהחיים שלכם באופן מיטבי.

מה זה מיינדפולנס

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
הכירו את אתר ריבט!
הכירו את אתר ריבט!

בתחום ההימורים המקוונים והימורי ספורט, יש אינספור פלטפורמות לבחירה. פלטפורמה אחת שזכתה לתשומת לב משמעותית היא Rebet777. במאמר מקיף זה, נחקור ונכיר לכם את אתר

קרא עוד »