האם ניתן לחתוך כל סוג של בטון?

חיתוך בטון הוא תחום ידע שאדם מן השורה יתקשה להבין בו, כי התעסקות עם בטון היא לא פעולה שבשגרה כמו תליית מדפים או צביעת הבית. לכן, כשמגיעים לשלב שבו עלינו לחפש את בעל המקצוע הדרוש לעבודה מסוג זה – מתעוררות שאלות רבות

 

מהם סוגי הבטון הקיימים?

בגדול בטון הוא תערובת של חול, מים, חצץ וצמנט, במינונים שונים. לעיתים משתמשים בבטון ככה, כמו שהוא ולפעמים משלבים בו מתכות חזקות מאד כמו פלדה, על מנת לחזק את המבנה ואז הבטון נחשב 'בטון מזוין'. לאחרונה קיימים בשוק גם סוגי בטון שנראים אסטטית טוב יותר מאחר ויש מקומות שבהם אוהבים להשאיר את הבטון חשוף.

 

האם ניתן לחתוך את כל סוגי הבטון הקיימים?

כמו שניתן להבין, כאשר הבטון משולב בפלדה, ונחשב בטון מזויין, הוא חזק יותר, ובמידה ונרצה לבצע שינויים, הזזות, הריסות, המשימה תהיה מורכבת יותר. באתר https://www.a-designer.co.il ניתן לראות שבחברות המתמקצעות בנושאים אלו, קיימים הכלים וקיימות הטכנולוגיות להתמודד עם חיתוך וניסור בטון מכל סוג שהוא – בטון מזויין ובטון שאינו נחשב כזה. בין אם מדובר יצירת פתח בקיר למטרת דלת או חלון, בין אם מדובר בהריסת קיר או מבנה שלם ובין אם מדובר בעבודה שכוללת הריסה או שינוי ברצפה העשויה מבטון.

 

אני רוצה לעשות את העבודה הזאת באופן עצמאי עם הכלים שיש ברשותי – אפשרי?

עבודה עם בטון לרוב דורשת כלים מאד חזקים, ניסור של בטון יצריך בדרך כלל מסור חזק מאד שהחלק שאחראי על הניסור עצמו עשוי מיהלום, שהוא כידוע, אחד החומרים החזקים ביותר שקיבלנו מהטבע. אדם מן השורה, אפילו שמחזיק בביתו שלל מסורים חזקים לעבודה ביתית, לדוגמה עם עץ, לא יוכל לבצע את העבודה הזאת בעצמו. העבודה דורשת ידע ומקצועיות, היא דורשת התמגנות וכללי בטיחות נוקשים וכאמור, כלים מאד מיוחדים.

 

אני רוצה להישאר ולראות מה בדיוק עושים – מתאים?

האם אפשר להיות באותו חלל שבו מבוצעות העבודות? בדרך כלל התשובה היא לא. אמנם אין מדובר בחומרים רעילים, אך הריסה או חיתוך בבטון היא פעולה שיכולה להתלוות בהמון אבק, ובחלקים כבדים, בין אם זה הכלים עצמם ובין אם זה חלקים מהמבנה, שמסתובבים בחלל העבודה ויכולים להוות סכנה לאדם בלתי ממוגן. על כן, עדיף להתרחק מהאזור בזמן העבודה, ובכך לשמור על עצמינו בצורה המיטבית.

 

איך למצוא את בעל המקצוע המתאים?

בעל המקצוע המתאים יהיה זה אשר נקבל עליו המלצות משכנים, חברים או בני משפחה. מה עוד? נשמע שהוא מסביר על עבודתו, שהוא בעל הידע, המקצועיות, הוותק והניסיון המתאימים, שמתאים את עצמו לטכנולוגיה החדשנית הקיימת ושיוכל לתת את השירות בזמן סביר – ולהפוך את תקופת השיפוצים כולה לנעימה ככל האפשר.

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
מה בדיוק עושה שמאי אומנות?

עבודתו של שמאי אמנות היא תוצאה של ניסיון רב, ידע נרחב ומיומנות בזיהוי יצירות אומנות ובהערכת שוויין.  עבודתו של שמאי אומנות ממוקמת בדיוק במרכז שמשלב

קרא עוד »
הכירו את אתר ריבט!
הכירו את אתר ריבט!

בתחום ההימורים המקוונים והימורי ספורט, יש אינספור פלטפורמות לבחירה. פלטפורמה אחת שזכתה לתשומת לב משמעותית היא Rebet777. במאמר מקיף זה, נחקור ונכיר לכם את אתר

קרא עוד »