אזרחות אירופאית

אלפי ישראלים פונים בכל שנה לרשויות בפורטוגל וזאת על מנת לקבל אזרחות פורטוגלית. מהם היתרונות באזרחות הזו? כל הפרטים.

 

אזרחות אירופאית – שפע של הזדמנויות

אזרחות אירופאית היא למעשה הטבה חסרת תקדים ויתרון משמעותי המגיע לעשרות אלפי ישראלים אשר מוצאם מאחת המדינות הנמצאות באיחוד האירופאי. לאזרחות אירופאית שורה ארוכה של יתרונות, בייחוד לאזרחי ישראל אשר סובלים ממציאות ביטחונית וכלכלית לא פשוטה. באמצעות אזרחות אירופאית נפתחות שלל הזדמנויות חסרות תקדים, וחשוב לדעת מהו בדיוק התהליך ומי זכאי לו.

 

מי זכאי לאזרחות אירופאית?

זכאות לאזרחות אירופאית ניתנת לאזרחי ישראל אשר נולדו או שהוריהם נולדו באירופה, והם אלה שזכאים לקבל אזרחות אירופאית. בנוסף, לפני מספר שנים נפתחה אופציה חסרת תקדים עבור צאצאי מגורשי ספרד להוצאת דרכון פורטוגלי, והוא נחשב לתהליך הקל ביותר להוצאת אזרחות אירופאית מבין מדינות אירופה.

במה כרוך הוצאה של אזרחות אירופאית?

הקריטריונים להוצאה של אזרחות אירופאית משתנה מאוד בין מדינה למדינה, והיא כרוכה לרוב בבירוקרטיה לא פשוטה הכוללת הגשת מסמכים רבים הכוללים בין השאר תעודת לידה, תעודת נישואין/גירושין, הוכחת זיקה ואישור על היעדר עבר פלילי. כל המסמכים הללו צריכים להיות מתורגמים לשפת המקור של המדינה האירופית, והם צריכים להיות חתומים על ידי נוטריון. בשל העובדה כי מדובר בדרכון כל כך פופולרי ומבוקש, אנשים רבים נעזרים בחברה מקצועית כמו easy nationality  אשר מסייעים לעבור את התהליך בצורה מהירה, יעילה וללא עיכובים מיוחדים.

 

מהם היתרונות?

אזרחות אירופאית מאפשרת לקבל דרכון אירופאי, והוא מקנה אפשרות לנוע בחופשיות במדינות אירופה ובכלל במדינות העולם, בפרט בארה"ב ובאוסטרליה בהם לא נדרש וויזה במידה ואכן יש אזרחות אירופאית. בנוסף אזרחות אירופאית מאפשרת למחזיקים בה ללמוד במוסדות אקדמאים אירופאים מהטובים ביותר בעולם, מקצועות שונים ובתארים ראשונים שנים ומתקדמים ללא עלות או בספוד, תלוי במדינה בה בוחרים ללמוד. יתרון נוסף ומשמעותי מאוד הוא שכר העבודה אשר הוא גבוה יותר מזה שבישראל, וכך ניתן לחסוך עשרות שקלים בחודש בשעות עבודה נוחות ומותאמות. בנוסף, אזרחות אירופאית מקנה אופציה לרכישה של נדל"ן מניב במחירים נמוכים מאוד מאשר בישראל, ולכן זו אופציה מדהימה עבור אלו אשר רוצים לקדם את עצמם מבחינה עסקית, זאת גם בשל העובדה שבאמצעות אזרחות אירופאית ניתן להעביר סחורות בחופשיות ולנהל יחסי גומלין עם אנשי עסקים מובילים אשר גרים באירופה.

מעוניינים להתחיל בתהליך של הוצאת אזרחות אירופאית? חברת easy nationality  היא החברה המובילה כיום בתחום של הוצאת אזרחות פורטוגלית, והיא בעלת וותק רב בליווי של ישראלים רבים בתהליך, זאת באמצעות עורכי דין מהטובים בתחום וליווי צמוד לכל אורך התהליך. במהלך השנים מאות מלקוחות החברה קיבלו אזרחות אירופאית ולאחר שעברו תהליך יעיל, מהיר ומקצועי וכיום הם נהנים משורה של הטבות.

לקבלת מידע נוסף אודות אזרחות אירופאית

אירופאית

רוצים לפרסם כתבה אצלינו באתר?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
באותו נושא
ניתוח קיסרי
רשלנות רפואית בניתוחים בחו"ל

עריכת ניתוח בחו"ל היא לעיתים קרובות הפיתרון היחיד, או הפיתרון הטוב והנכון ביותר במקרים מסוימים. הן מערכת הבריאות והן ביטוחי הבריאות הפרטיים, מכירים בעובדה שיש

קרא עוד »