לקחת רוורס לתוך קיר? לא נורא

  • 0

לקחת רוורס לתוך קיר? לא נורא

זה התחיל כמו נסיעה פשוטה, או ליתר דיוק: התחלה של נסיעה. לקחת רוורס פשוט במטרה לצאת מהחניה. לרגע איבדת את הריכוז, כשהתוצאה היא מפגש מאד לא רצוי בין הרכב שלך לבין הקיר. לאחר שאתה מגלה שאתה בסדר, מגיע הרגע שבו אתה יוצא מהרכב ובוחן את הנזק שנגרם. יכול להיות שכאן הוא ייראה לך חמור, אבל המציאות היא שזה לא סוף העולם – כי יש הרבה מה לעשות.

השבת המצב לקדמותו

נזק הנגרם כתוצאה מרוורס לא מוצלח (או אפילו מפגיעה אחרת בקיר) צריך להכניס לתמונה את בעלי המקצוע שיעשו קסמים ויחזירו את מעטפת הרכב למצב התקין שלה, הלא הם הפחחים. אם הנזק הוא קוסמטי בלבד, ניתן להגיע בהקדם האפשרי למוסך המבצע עבודות פחחות, אשר אנשיו יבצעו יישור של כל מה שדורש יישור ברכב, החלפת חלקים שנפגעו במעטפת הרכב וכדומה. לא חסרים אנשי מקצוע בתחום זה בכל עיר ועיר: חיפוש פשוט באינטרנט יאפשר לכם ללמוד על המוסכים ועל אנשי המקצוע השונים המבצעים עבודות פחחות בפתח תקווה, בחיפה או בבאר שבע, למשל.

אם הנזק הנגרם לרכב משמעותי יותר, או אפילו כאשר לא מעוניינים לנהוג בו באופן מיידי אחרי החוויה הלא נעימה שעוברים, ייתכן שיעלה הצורך להזמין שירותי גרירה או לחלופין את אנשי המקצוע למקום שבו נמצא הרכב. גם כאן יש לא מעט גורמים המספקים את שירותיהם, אפילו 24 שעות ביממה ושבעה ימים בשבוע. שירות מהסוג הזה אמנם יהיה יקר יותר מאשר הגעה למוסך בשעות השגרתיות, אבל לפעמים הוא הכרחי, או לכל הפחות פשוט הרבה יותר.

הפעלת הביטוח

עבודות פחחות וכן עבודות אחרות הנדרשות לאחר תאונה עם הרכב (צביעה, לדוגמה) כרוכות בתשלום המשתנה בהתאם לרמת המורכבות של העבודה: החל ממאות שקלים ועד לאלפי שקלים. זהו סכום כסף די משמעותי שצריך להוציא בבת אחת, כך שמובן בהחלט הרצון של רבים לראות איך הם מקטינים את הנטל הפיננסי. הפתרון שאותם אנשים מוצאים הוא, איך לא, הפעלת ביטוח הרכב שהם מחזיקים ושהם משלמים עליו מדי חודש סכומים נכבדים.

הביטוח המכסה נזקים פיזיים הנגרמים לרכב הוא הביטוח המקיף: אמנם לא חובה לרכוש אותו על פי חוק בישראל, אבל אין ספק שזה מומלץ מאד. לכל פוליסת ביטוח מהסוג הזה יש תנאים משלה מבחינת גובה הכיסוי שהיא מעניקה, התרחישים שבהם אפשר להפעיל את הביטוח, הסייגים המפורטים בפוליסה וכן הלאה. בכל מקרה, מומלץ ליצור קשר עם החברה המבטחת מוקדם ככל האפשר, אפילו בדקות הראשונות שאחרי התאונה, ולראות מהו ההליך הנדרש כדי לקבל את כספי הפיצויים.


Leave a Reply

Yepp! This is just a design for your awesome website and i am m sure you gona love