קייטרינג לאירועים

  • 0

קייטרינג לאירועים

אנשים רבים, כאשר הם חוזרים מאירוע כזה או אחר, ונשאלים אם נהנו יענו בחיוב או בשלילה ויוסיפו באופן טבעי את דעתם על האוכל – “האוכל היה לא משהו/היה נפלא”. הרי אי אפשר להפריד בין האירוע ובין האוכל ולכן אין ספק שטיב האוכל באירוע הוא אחד הגורמים החשובים ביותר להנאה של האורחים, אם לא החשוב מבניהם.

כיצד בוחרים את סוג קייטרינג הנכון לאירוע שלי? קייורינג לאירועים

כפי שכבר אמרנו – קייטרינג טוב הוא קריטי לאירוע, אבל לא כל סוג קייטרינג יתאים לאירוע שלנו. אז איך בוחרים?

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא להבין מי האורחים שלנו. האם הם אוכלים כשר? ואם כשר, איזו הכשרה? אולי הם לא אוכלים כשר, אבל מרביתם הגדול צמחונים? האם יש לנו צורך בלקלוע לרקע עדתי מסוים? כל אלה (ושאלות רבות אחרות) הם חשובות מאוד לפני שאנחנו ניגשים לבחור שירות קייטרינג.

לאחר שבחרתי את הסוג, איך אני בוחר את שירות הקייטרינג?

לאחר שצימצמנו את הבחירה לסוג הקייטרינג המבוקש אפשר לצאת לדרך. ננסה להיזכר באירועים שהיינו בהם ונהננו מהאוכל, נתקשר לחברים ומשפחה כדי לבקש המלצות או אזהרות, נעשה חיפושים באינטרנט.

חשוב לבדוק ששירות הקייטרינג אותו אנחנו בוחנים כבר עסק באירועים נוספים כמו שלנו, מבחינת כמות האנשים, לחץ הזמן ואפילו המיקום הגיאוגרפי. ככל שיש להם יותר ניסיון ככה הם יוכלו להתמודד עם אירועים לא צפויים ולעמוד בתנאים שאנו מצפים מהם.

אז בחרנו את הסוג ובחרנו את החברה – מה עכשיו?

 

עכשיו צריך לשבת עם חברת הקייטרינג שאותה החלטנו לבחור. צריך לעבור על הציפיות שלנו מהם, הציפיות שלהם מאיתנו, כיצד הם רואים את האירוע הולך וכיצד אנחנו רוצים שילך. מה הלו”ז של האירוע, למתי כל חלק יהיה מוכן ומתי יגיע למקום באותו היום.

חשוב ללמוד מהניסיון המקצועי של החברה ולשאול לא רק מה יכול ללכת טוב, אלא מה יכול להשתבש בדרך. אם נהיה מתואמים עם הקייטרינג שלנו נוכל להגיע לאירוע עם כמה שפחות בעיות בדרך.

בשעה טובה הגענו לאירוע

ברכות ואיחולי מזל טוב על היום הגדול. החדשות הטובות? עשיתם כבר את כל העבודה הקשה. בחרתם בדיוק את אופי הקייטרינג שלכם, מצאתם את חברת הקייטרינג שהכי מתאימה לכם ועבדתם איתם קשה כדי שתגיעו לאירוע הכי מתואמים שאפשר.

עכשיו כל מה שנשאר לכם זה להנות מהאירוע וממחמאות האורחים שבוודאי יתקבלו על האוכל הנפלא.


Leave a Reply

Yepp! This is just a design for your awesome website and i am m sure you gona love