הסרת שיער בלייזר לעומת שיטות אחרות

  • 0

הסרת שיער בלייזר לעומת שיטות אחרות

Tags : 

קיימים טיפולים רבים, מגוונים ושונים של הסרת שיער. החל משעווה וגילוח ועד טיפול אלקטרוליזה או הסרת שיער בלייזר. בעזרת כל סוגי הטיפולים אפשר להשיג תוצאות משביעות רצון, כאשר חלק מן הטיפולים כמו הסרת שיער בלייזר או אלקטרוליזה גם מספקים פתרונות לטווח הארוך, אולם ישנה משמעות להבנת ההבדלים בין הטיפולים השונים, שהרי הם אינם טיפולים זולים במיוחד, ורצוי לבחור בסופו של דבר את הטיפול המתאים ביותר עבורכם.

מעבר לשיטות הישנות של שעווה, מריטה או גילוח, ישנה שיטה נוספת וחדישה המתפתחת בימים אלו בתעשיית הקוסמטיקה.  שיטה זו עושה שימוש בתדרי רדיו לשם פירוק והריסה של זקיקי השערה, כך שהם לא יכולים לשוב ולצמוח חזרה. החברות אשר פיתחו את השיטה מספרות על טיפול בלי כאבים, כאשר אחוזי ההצלחה עומדים על 60%. הטיפול מתבצע על ידי מכשיר כמו פינצטה המעביר גלי קול אל הנקודה ממנה מבקשים להסיר שיער.

ההחלטה על שיטה הינה מושפעת גם ממידת השיער שמבקשים להסיר וגם מהאזור בגוף. בנוסף לזאת, צריך לשקול האם אתם רוצים טיפול זמני, או בהסרת השיער לצמיתות. בשביל לבצע הסרה זמנית מומלץ לעשות שימוש בדרכים של גילוח או משחות, ואולם להסרה לצמיתות של השיער כדאי לגשת לטיפולים מפותחים יותר כדוגמת הסרת שיער בלייזר.

הטיפול בלייזר מספק פתרון חיוני לאורך זמן, המונע מהשיער לצמוח שוב, אבל הוא גם עלול לעלות מאוד יקר, וגם מצריך להגיע למספר טיפולים עד לקבלת התוצאה הרצויה. אך לעומת זאת, טיפולים בשעווה אולי זולים יותר מבחינת המחיר מאשר הסרת שיער בלייזר, אך הוא כולל כאבים פיזי, אשר אולי לא מתאימים לאנשים עם סף כאב נמוך.

הסרת שיער בלייזר לעומת שיטות אחרות


Leave a Reply

Yepp! This is just a design for your awesome website and i am m sure you gona love