המרפאות המובילות בארץ

  • 0

המרפאות המובילות בארץ

Tags : 

פרופורציה הסרת שיער בלייזר:

חברת פרופורציה נוסדה לפני 22 שנה והיא מונה כיום עשרה מכונים מתקדמים בכל הארץ, ועוד כמה סניפים בחו”ל. רשת פרופורציה מתקדמת כל הזמן בטיפולים מפותחים ופורצי דרך. פרופורציה זוכה למוניטין רב שנים הודות לצוות רופאים מומחה המוביל בענף הסרת שיער בלייזר. רשת פרופורציה שומרת על הובלתה בתחום הסרת שיער בלייזר הודות למכשור הטכנולוגי החדש ביותר שמספק לכל מנותח את הטיפולים והתוצאות המעולים. לכל המכשור והחומרים של פרופורציה ישנו אישור מאת משרד הבריאות הישראלי, האירופאי והישראלי.

אמריקן לייזר הסרת שיער בלייזר:

רשת אמריקן לייזר נחשבת לאחת הרשתות המובילות בישראל והיא בעלת ניסיון וידע מקצועי עשיר ביותר. אמריקן לייזר ישראל נוסדה לפני כעשר שנה, וכבר הספיקה לטפל בעשרות אלפי אנשים מרוצים וחלקים. הרשת הינה היחידה בישראל הנותנת ללקוחות אחריות על כל טיפולי הסרת שיער בלייזר עד שמשיגים את התוצאה הרצויה בעיני הלקוח. אמריקן לייזר שומרת שכל טיפול יהיה תחת השגחה ופיקוח של מומחים, מהמצוינים בישראל. הרשת עומדת בתקן של משרד הבריאות בישראל, וגם של ה- FDA  האמריקאי.

נאטורפיל הסרת שיער בלייזר

כל הטיפולים להסרת שיער בלייזר ברשת נאטורפיל נערכים אך ורק באמצעות רופאים וגם אחיות. טיפולי הסרת שיער מצריכים ידע רפואי עשיר וגם הבנה לגבי מבנה השערה והתאמת אופן הטיפול וסוגי המכשירים לשם הסרת השיער לכל לקוח, כמו גם לגבי אפיוני עור ושערה. מומלץ לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר רק עם מי שהוסמך לזאת, בכדי למנוע תופעת לוואי אפשרית זמנית או קבועה. ברשת נאטורפיל כל הרופאים עברו הסמכה והכשרה מקצועית. נאטורפיל עובדת אך ורק עם רופאים ואחיות אשר עברו הסמכה מטעם היצרן של המכשור.

המרפאות המובילות בארץ


Leave a Reply

Yepp! This is just a design for your awesome website and i am m sure you gona love