אחות פרטית

אחות פרטית וטיפול רפואי אישי וצמוד

אחד הדברים הכי קשים שיכולים לקרות לו הוא ההרגשה שהגוף שלנו בגד בנו. כאשר הגוף שלנו חולה אנחנו יכולים להרגיש מצוקה רבה ובהרבה מאוד מקרים אנחנו לא ממש יודעים מה לעשות או איך להתמודד עם המחלה. במקרה שחלינו במחלה קשה או שאנחנו צריכים לעבור הליך רפואי אנחנו זקוקים לכל התמיכה שנוכל לקבל. לעיתים, בני המשפחה שלנו לא יכולים להעניק לנו תמיכה מסביב לשעון ולהיות אתנו יומם וליל. רובנו גם לא נרצה שבני המשפחה שלנו יוותרו על החיים שלהם רק בשביל שלא נהיה לבד ופעמים רבות אנחנו גם זקוקים לטיפולי רפואי צמוד – שאותו בני המשפחה שלנו לא יכולים להעניק לנו. אחות פרטית תוכל להעניק לנו טיפול רפואי אישי וצמוד וכך גם אנחנו וגם בני המשפחה שלנו נוכל להיות רגועים יותר.

אחות פרטית – מתי צריך שירותים של אחות פרטית?

יש הרבה מאוד מצבים רפואיים בהם צריך את שירותיה של אחות פרטית. מצבים אלו כוללים בין השאר אנשים שחולים במחלות שונות כמו:

  • מחלות לב
  • סרטן
  • מחלות כליות
  • שבץ מוחי
  • עיוורון
  • חירשות
  • שיתוק

כאשר המצב הרפואי שלנו מדרדר אנחנו רוצים להיות מסוגלים לקבל את הטיפול הטוב ביותר שניתן. ליווי של צוות רפואי מקצועי שכולל עובדים סוציאליים ואחיות פרטיות יכול להקל עלינו בזמן תקופת המחלה שלנו.

למה יולדות צריכות עזרה וסיוע צמודים בבית החולים?

אחד האירועים המשמחים ביותר שבהם גם צריך עזרה רפואית צמודה הוא לידה. לידה והיריון הם תמיד מצבים מאוד משמחים ומרגשים. יש נשים שההיריון הוא תקופה קשה בשבילן מבחינה רפואית כי הן חולות בהרעלת היריון שמסכנת גם אותן וגם את העובר שלהן. כאשר יולדת שיש לה בעיות של סכרת או לחץ דם מגיעה לבית חולים היא זקוקה לטיפול צמוד של אחות – גם בשביל שהיא תקבל מענה בכל שעה וגם בשביל שיהיה שם מישהו שיוכל להרגיע אותה ולארח לה חברה. גם נשים שעברו לידה קשה או ניתוח קיסרי יכולות למצוא את העזרה של אחות מקצועית פרטית כחשובה מאוד וחיונית.

למה כדאי לנו לשכור אחיות פרטיות לאחר ניתוח?

במקרה בו עברנו ניתוח אנחנו זקוקים לכל העזרה שנוכל לקבל. ניתוח הוא טראומה גם לגוף וגם לנפש. אנשים רבים יכולים לחוש חוסר אונים רב, חרדה ודיכאון לאחר שהם עוברים ניתוח בלב, בראש או בכל איבר גוף אחר. דווקא בתקופת ההחלמה של בבית כדאי לנו לא להיות לבד. כאשר אנחנו לבד בבית אחרי הניתוח אנחנו צריכים תקופת הסתגלות למצבנו הרפואי החדש והמאתגר. במקרה זה כדאי לנו לשכור אחיות פרטיות שיעזרו לנו להתמודד עם קשיי ההסתגלות שלנו. האחיות יוכלו לתמוך בנו ולהדריך אותנו בנוגע לתזונה נכונה ובנוגע לפעילויות שאנחנו יכולים לעשות ולא יכולים לעשות.

איך יחס אישי, תשומת לב וטיפול צמוד יכולים לשפר את המצב הבריאותי שלנו?

בסופו של דבר כאשר אנחנו חולים לרגש יש תפקיד גדול מאוד. כל אדם חולה רוצה לקבל יחס אישי ותשומת לב. כאשר אנחנו מקבלים יותר עזרה ותשומת לב בתקופת ההתאוששות וההחלמה שלנו אנחנו יכולים להרגיש מעודדים יותר ויכולים להיות יותר כוחות. קשר או יחס אישי יכולים להעניק לנו תקווה והם יכולים לסייע לנו להתמודד עם הלחץ והחרדה של המחלה. אם אדם קרוב לנו חולה או עבר ניתוח לאחרונה כדאי לנו לוודא שהוא מקבל מספיק תשומת לב, יחס אישי ועזרה מקצועית להם הוא זקוק בשביל להחלים.


Leave a Reply

Yepp! This is just a design for your awesome website and i am m sure you gona love